Pogotowie Hydrauliczne Warszawa - Całodobowo

Dla Państwa bezpieczeństwa i wygody jest nasze całodobowe POGOTOWIE HYDRAULICZNE WARSZAWA.

Po godz. 17.00 zaczyna pracę nasza ekipa szypkiego reagowania do awarii hydraulicznych.Również od godz.17.00 do 8.00 rano zostaje naliczana stawka Pogotowia Hydraulicznego.

Dojazd do 1h. od zgłoszenia

Czas pojawienia się ekipy Pogotowie Hydraulicznego na miejscu awarii uzależniony jest od: miejsca awarii,natężenia ruchu ulicznego,natłoku zleceń,oraz pory dnia lub nocy.

Ekipa nie dysponuję całym materiałem dostępnym na rynku,posiada niezbędne,podstawowe artykuły,jednak w przypadku gdy np. monter nie posiada bateri która się akurat Państwu urwała i nie jest zdatna do ponownego montażu,pracownik wezwany na miejsce jest zobowiązany zabespieczyć instalacje tak aby nie zalewała nadal lokalu-w miarę swoich możliwości i uprawnień.

Sklepy do godz.21.00

Przypominamy iż sklepy hydrauliczne tj.np. BRICOMAN są otwarte do godz. 21.00,
dla tego też monter nie będący w posiadaniu artykułów hydraulicznych spełniających Państwa oczekiwania jest zmuszony przełożyć usługę na dzień następny aby móc zakupić niezbedne materiały.

Wycena Usługi

Zdarza się że NADRZÓR POGOTOWIA HYDRAULICZNEGO któremu Państwo zlecaliście usługę,wyceni ją,jednak monter będący na miejscu ma prawo doliczyć do wyceny koszt materiału dodatkowo zużytego przy jej wykonywaniu.
Informujemy że przedstawiane ceny usług są cenami NETTO !!!

Faktury Vat

Informujemy że monter nie ma prawa posługiwać się pieczątką firmy,jedynie pieczątką potwierdzającom jego uprawnienia.Dla tego też wystawia państwu zaświadczenie Pogotowia Hydraulicznego a księgowość na jego podstawie przesyła drogą elektoniczną e-FV.

Zapłata za usługę

Informujemy iż zapłata za usługę jest możliwa w formie gotówkowej.Potwierdzenie przyjęcia zapłaty monterowi za usługę jest w formularzu "Zaświadczenie Pogotowia Hydraulicznego".Monter przybywający na awarię nie posiada więcej niż 50zl. gotówki,niezbedne do wydania klientowi !!!

POGOTOWIE HYDRAULICZNE TEL. 690 972 557